Sprzątanie szafy przesuwnej

Sprzątanie szafy przesuwnej

Ostatnio udało mi się znaleźć chwilę czasu, aby dokonać porządków w domu. Oczywiście nie chodziło tylko o wycieranie kurzu, tylko już o taki generalny porządek. W tym układanie w szafach. A mam dość spore szafy. Zawsze wyciągam wszystko przecieram kurze i przy okazji przeglądam wszystkie ciuchy.

Przesuwna szafa bez lustra

szafy przesuwne kępnoTeraz na rynku mamy duży wybór szaf. Ja wybrałam taką przesuwaną. Jest ona bardziej poręczna ni ż zwykła szafa. Bardzo szybko można ją otworzyć bez problemu. Nie muszę się zastanawiać czy czasami czegoś nie zwalę podczas otwierania drzwi tej szafy. Jakbym miała szafę z takimi drzwiami, co trzeba je otworzyć na oścież, to wokół szafy nie mogłabym nic postawić. A tak stoją kwiaty. Moim zdaniem wygodne w użyciu są tylko szafy przesuwne kępno jest miastem, gdzie bez problemów można kupić sobie taką szafę. Jednak na swojej szafie nie mam lustra wolałam kupić sobie bez, taka zwykła mi wystarczy. Jak wygląda u mnie sprzątanie takiej szafy? Otwieram ją i wyjmuję wszystkie ubrania. Potem przecieram wilgotną ściereczka kurzę. Gdy czekam jak w środku przeschnie to zabieram się za przejrzenie ubrań. Czy wszystkie muszą być w szafie czy niektóre mogę na przykład wynieść na strych. Jak się okazało część ubrań nie potrzebnie jest w mojej szafie. Mamy lato, a w szafie miałam na przykład ciepłe swetry, które raczej noszę jesienią. O wile więcej miejsca mi się zrobiło w szafie. Na końcu z powrotem układam wszystkie ubrania do szafy. I tak jedną szafę mam z głowy. Mogę przejść do drugiej.

Lubię mieć czysto w pokojach. Na co dzień staram się utrzymać porządek, ale czasami i tak trzeba zrobić taki generalny porządek. Polega on na tym, że nawet w szafach muszę posprzątać. Mam w sumie dwie szafy przesuwne. Są one bardzo wygodne w użyciu. Taki generalny porządek robię średnio raz w miesiącu.