Stylizacje z biała bluzą dresową w roli głównej

Stylizacje z biała bluzą dresową w roli głównej

biała bluza dresowa damska

Bluzy dresowe mają ogromne grono zwolenników. Są wygodne, luźne, łatwe w pielęgnacji. Noszą je zarówno osoby, które cenią sobie sportowy styl, jak i te, które w weekend lub dzień wolny wyzwalają się z kieratu garsonek. Jednak taka bluza to nie tylko ubiór „po domu”. Można za jej pomocą zbudować świetne stylizacje!

Co zakładać do damskiej bluzy dresowej?

biała bluza dresowa damskaOdzież sportowa potrafi być naprawdę wdzięcznym materiałem do stylizacji. Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę, że biała bluza dresowa damska niekoniecznie musi zostać użyta w stylizacji sportowej, choć taką można przy jej pomocy zbudować. Wystarczy wybrać albo pasujące dresowe spodnie oraz duże, biały sneakersy z grubą, profilowaną podeszwą. Jednak co ciekawe, taką bluzę doskonale możemy zestawić także dla bardziej eleganckich, choć wciąż bardzo casualowych, stylizacji. Jak dołu użyjmy czarnej, ołówkowej spódnicy (najlepiej bawełnianej lub z dresówki). Tutaj doskonale sprawi się krótka bluza oversize. Co do butów, znów sprawdzą się białe sneakersy lub trampki. Taką stylizację możemy jednak wzbogacić. Jako ozdobę dodajmy szeroki naszyjnik – może to być łańcuch lub duże, kolorowe kolczyki z plastiku w stylu lat 80. Wtedy obuwie możemy zmienić na sandały na grubym słupku. Białą bluzę możemy oczywiście zestawiać także klasycznie z jeansami czy czarnymi spodniami. Wtedy warto wybrać te z wysokim stanem. Nie bójmy się wtedy spodni z ozdobami lub z szerokimi nogawkami. Spokojnie do takiej stylizacji możemy wybrać kolorową ozdobę na głowę – fantazyjną czapkę lub chustę.

Jak widać, bluza dresowa w klasycznym białym kolorze to must have w każdej kobiecej szafie. Pozwala zbudować stylizacje sportowe, do pracy, a także na wyjście ze znajomymi za pomocą kilku dodatków. A ponadto jest po prostu wygodna.