Świeczki sojowe i zapachowe woski

Świeczki sojowe i zapachowe woski

Niezbędnymi elementami na jesień i zimę są świeczki zapachowe i woski, ponieważ nie ma nic lepszego w tym okresie, niż powrót do ciepłego domu, zapalenie zapachowej świecy, delikatnych lampek, zrobienie ciepłej herbaty i usadowienie się w ulubionym fotelu z wciągającą książką. A więcej na temat zapachowych świeczek i wosków do palenia w kominku w dalszej części tego tekstu.

Zastosowanie świeczek sojowych i wosków

świeczki sojoweZimą chyba każdy z nas uwielbia moment powrotu z pracy czy szkoły do ciepłego domu. Mimo tego, że zazwyczaj jest już ciemno, uwielbiamy siedzenie przy delikatnych lampkach dających delikatne ciepło. Otoczeni przez miękkie poduszki, siedząc pod ulubionych kocem z kubkiem gorącego kakao, porążeni w ulubionej lekturze. Do tego nie może zabraknąć jakiegoś wyjątkowego zapachu, który podkreśli ten przyjemny moment. Palenie świeczek ma coś w sobie, otaczanie się zapachami, które potrafią przywoływać przyjemne wspomnienia. Poleca się szczególnie zapachy, które wyjątkowo lubimy, które kojarzą nam się z daniami, które kochamy. Może to być cynamon, wanilia, drzewo sandałowe i wiele, wiele innych. Świeczki sojowe czy te na bazie parafiny, na pewno znajdziemy coś dla siebie. Świetnym wyborem są również woski, które palimy w małych kominkach. Potrzebne są nam również w tym celu małe tealighty, których płomień będzie roztapiał wosk w kominku. Roztopiony wosk zaś wydziela swój wyjątkowy zapach.

Niezależnie od tego czy wolimy świeczki, czy też woski. Na pewno znajdziemy zapachy, które nam się spodobają. Jeśli chcemy testować jak najwięcej zapachów, najlepszym wyborem będą woski, które palimy w małych kominkach. Dlaczego? Otóż są one najmniej kosztowne. Możemy również wyposażyć się w samplery przed zakupem świeczki w pełnym rozmiarze.