Szkoła rolnicza i biostymulatory

Szkoła rolnicza i biostymulatory

Moi rodzice prowadzą gospodarstwo rolne. W naszej miejscowości rodzice mają najwięcej ziemi. Zatrudniają okolicznych mieszkańców. Ja dopiero uczę się w szkole rolnej ale w przyszłości chciałbym przejąc gospodarstwo po rodzicach.

Biostymulatory są świetną nowością

biostymulatoryMój tata ma spora wiedzę o roślinach i ich uprawie. Nawożenie zbóż to podstawa żeby rośliny dobrze rosły. Mój tata używa same naturalne środki. Nie stosuje żadnych niedozwolonych środków. Chce żeby rośliny były jak najbardziej naturalne. Tata zamawia środki od znanego i cenionego producenta, który jest w naszej okolicy. Producent nawozów rolniczych ma w swojej ofercie wiele specyfików, które są dostosowane do każdej rośliny. Środki te są dokładnie opisane. Każde opakowanie zawiera odkłady opis jak należy go stosować, w jakiej ilości i w jakie porze roku. Ostatnio na lekcji uczyłem się o biostymulatorach. Tanie biostymulatory to nowość na naszym rynku. Mój tata nigdy o nich nic nie mówił i jestem ciekawy czy je zna. Muszę przedstawić mu wszystkie zalety, może jak jest pozna to zdecyduje się je stosować na naszym polu. Biostymulatory to środki, które są naturalne. Ochraniają rośliny od różnych czynników pogodowych. Dzięki nim rośliny także szybciej rosną wykorzystując czynniki, które znajdują się w ziemi. Dystrybutor nawozów rolniczych który je produkuje jest z zagranicy. W naszym kraju wiele osób pewnie nie zdaje sobie sprawy, że takie środki istnieją i są takie naturalne. Tata często tez używa nawozy krystaliczne. Dzisiaj jak wróciłem ze szkoły od razu pobiegłem do taty. Przedstawiłem wszystkie zalety biostymulatorów. Tata rzeczywiście nic o nich nie wiedział.

Zawsze cieszy się jak przynoszę jakieś nowinki do domu. Mam tez namiary do dystrybutora. Tata stwierdził, że poszuka tego środka na naszym rynku