Sztukateria za niewielką cenę w warszawie

Sztukateria za niewielką cenę w warszawie

 

Firma budowlana to intratny interes w rękach kogoś kto wie co z takim fantem zrobić. Nie inaczej jest ze mną i moim bratem, kierownikami naszego wspólnie założonego przedsiębiorstwa zajmującego się usługami budowlanymi i wykończeniówką.

Wnętrza z tanią sztukaterią

tania sztukateria wewnętrzna w WarszawieJako młodzi chłopcy, zawsze chcieliśmy za bratem pracować razem, nieważne gdzie i co mielibyśmy robić. Los chciał że mieliśmy smykałkę do tych samych prac oraz dzieliliśmy podobne zainteresowania. Przez życie szliśmy ramię w ramię, więc nie zdziwiło nikogo kiedy to po ukończeniu technikum budowlanego postanowiliśmy otworzyć razem firmę o profilu odpowiadającym naszemu wykształceniu. Przez wiele lat pracy nasza firma rozbudowywała się co pozwoliło nam poszerzać działalność. Dziś zatrudniamy około dziesięciu osób, a sami z bratem wykonujemy tylko prace które lubimy. Jedna z najprzyjemniejszych dla nas prac to kładzenie sztukaterii. Przed moim mieszkaniem oraz na reklamach w Internecie można przeczytać napis tania sztukateria wewnętrzna Warszawa, numer tam podany jest numerem bezpośrednio do mnie. Sztukaterią z bratem zajmujemy się od początku istnienia naszej działalności i jest wielce satysfakcjonująca praca. Stosujemy różne techniki kładzenia oraz różne typy materiałów. Najpopularniejszym są elementy styropianowe które są wykonywane metodą ciągnioną, ale posiadamy także w asortymencie także metodę natryskową. Nie odmawiamy także gdy zamówienie obejmuję sztukaterię gipsową, gdyż mimo większego nakładu pracy wygląda ona pięknie. Nieobce są nam też elementy z żywic poliestrowych, każda sztukateria może zostać przez nas wykonana z największą starannością.

Uważam za osobisty sukces, iż moją pracę mogę nazwać także moim hobby, zdecydowanie nie zamieniłbym jej na nic innego, podobnie jak mój brat. Nasza firma rozwija się i spełnia wszelkie wymogi stawiane nam przez klientów, co niezmiernie nas cieszy.