Tata opowiada mi o pracy przy montażu oprawy oświetleniowej

Tata opowiada mi o pracy przy montażu oprawy oświetleniowej

oprawa oświetleniowa

Po rozwodzie rodziców zamieszkałem z mamą, ponieważ jeszcze się uczyłem i nie chciałem zmieniać szkoły. Z tatą mam cały czas doskonałe relacje i odwiedzam go w każdy weekend. Bardzo fajnie nam się spędza czas razem i dużo ze sobą rozmawiamy.

Oprawa oświetleniowa to dobre rozwiązanie

oprawa oświetleniowaOstatnio tata wyjechał w delegacje i miał przeprowadzić montaż oświetlenia led, bo pracę zlecił mu producent oświetlenia, z którym chciałby pracować na stałe. Wiedziałem, że jak przyjadę do niego w piątek po szkole to o wszystkim się dowiem i już nie mogłem się doczekać. Tata zawodowo doskonale sobie radzi a oprawa najazdowa, która jest w naszym domu, gdzie teraz mieszkam z mamą została zamontowana właśnie przez tatę. Kiedy pojechałem w piątek do taty to zjedliśmy obiad i zaczął mi o wszystkim opowiadać. Powiedział, że do ułożenia była kostka brukowa na terenie całej posesji. Rozwiązanie było o tyle ciekawe, że w ogrodzie położona została świecąca kostka brukowa, dzięki której ogród w nocy wyglądał pięknie. Tata nawet zrobił zdjęcia jak już wykonał całkowicie montaż i wszystko mi pokazał. Oprawa oświetleniowa, którą zamontował na terenie całej posesji prezentowała się naprawdę ślicznie a dom wyglądał jak pałac. Tata dużo opowiadał mi tego wieczora o swojej pracy, którą wykonywał w delegacji. Wieczór tego dnia upłynął nam dość szybko i zanim się zorientowałem to już była pora kłaść się spać. Rano jeszcze oglądałem zdjęcia, na których była oprawa oświetleniowa z czujnikiem ruchu i byłem bardzo dumy, że mój tata sam wykonał to wszystko. W przyszłym tygodniu producent oświetlenia ma przekazać mu decyzję odnośnie dalszej współpracy.

Jestem przekonany, że na pewno dojdzie do tego kontraktu. Oprawa oświetleniowa, która zamontował tata jest najładniejsza jaką kiedykolwiek widziałem i jestem pewien, że się uda.