Trwałość i bezpieczeństwo hal namiotowych

Trwałość i bezpieczeństwo hal namiotowych

 

Namioty przemysłowe i magazynowe tworzą elastyczną przestrzeń do szerokiej gamy zastosowań. Konstrukcja oparta jest na wytrzymałych profilach aluminiowych o modułowej konstrukcji, które ułatwiają rozbudowę i skalowanie systemów hal, nawet już po ustawieniu namiotu.

Wysoki standard hali namiotowej

producent hal namiotowychSystemy hal w łączą mobilność z wysoką stabilnością, bez konieczności stosowania solidnych fundamentów. Asortyment dostępny na rynku obejmuje różne systemy hal, jakie oferuje nam producent hal namiotowych, które spełniają różnorodne potrzeby każdego klienta. Podczas gdy niewielkie namioty magazynowe są zwykle używane jako tymczasowe rozwiązania przestrzenne, bardziej złożone hale są szczególnie dostosowane do całorocznego, stałego użytkowania. Podobnie jak wszystkie inne materiały organiczne stosowane w budynkach, w tym tworzywa sztuczne czy też drewno będą się palić pod wpływem ognia. Wyroby z PCV jednakże są samo gasnące, to znaczy, jeżeli źródło zapłonu zostanie wycofane, przestaną się palić. Ze względu na wysoką zawartość chloru produkty z PVC mają ognioodporne właściwości, które są dość korzystne, ponieważ są trudne do zapalenia, wytwarzanie ciepła jest stosunkowo niskie i mają tendencję do zwęglania, zamiast topnienia i tworzenie gorących kropli. Z tego powody konstrukcja hali magazynowej jest bezpieczna.  PCV nie jest materiałem toksycznym. Również pod tym względem pełnia wszystkie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zarówno w odniesieniu do produktów, jak i zastosowań, do których jest stosowany. System w jaki zostają budowane tego typu hale został opracowany zgodnie z aktualnymi standardami w budownictwie dla stałych i mobilnych konstrukcji.

Dzięki powyższym standardom mogą być one dostosowane do montażu stałego, jak też mobilnego. W przeciwieństwie do konwencjonalnych hal, jego mobilna konstrukcja pozwala na zmontowanie tego systemu w krótkim czasie w niemal dowolnym miejscu.