Ubrania dla siostrzeńca – Prosto Klasyk

Ubrania dla siostrzeńca – Prosto Klasyk

Prosto Klasyk

Ostatnio zrobiłam synowi mojej siostry niespodziankę. Mianowicie kupiłam mu ubrania młodzieżowe. Nie było to wcale takie łatwe zadanie. Syn siostry jest bowiem w wieku, w którym ogólnie nic mu się nie podoba i bardzo ciężko jest coś mu kupić.

Prosto Klasyk – gdzie kupić?

Prosto KlasykW sumie sama jeszcze pamiętam czasy gdy przechodziłam okres buntu i wiem, że dla nikogo nie jest to łatwy czas. Chciałam jednak by syn siostry był zadowolony z prezentu. Sama bym się pewnie nie odważyła na takie zakupy bo nie mam zielonego pojęcia co byłoby odpowiednie dla chłopca w jego wieku. W zakupach pomogła mi koleżanka, która ma podobny problem ze swoim synem jednak doskonale wie co lubi nosić. Także na zakupach kupiłam kilka rzeczy. W sumie trochę zaszalałam. Jednak tak naprawdę sama nie mama dzieci a siostra ma tylko jednego syna także tylko jemu mogę robić takie prezenty. W galerii kupiłam mu bluzę firmy Backyard Cartel, które rzeczywiście wyglądały na bardzo porządne. Zresztą podobno młodzież w jego wieku bardzo je lubi. Kupiłam także bluzę Prosto Klasyk, jednak wcale nie było łatwo ją kupić. W sumie w Katowicach jest tylko jeden sklep gdzie jest bluza prosto właśnie. Jednak czego nie robi się dla siostrzeńca. Do tych bluz stwierdziłam, że kupię coś jeszcze. Jednak nie chciałam kupować trzeciej bluzy. Także carhartt koszulka od razu mi się spodobała, a koleżanka potwierdziła, że te koszulki są także szalenie modne. Oczywiście rzeczy te nie są najtańsze jednak uważam, że są dobre jakościowe.

W sumie jak chłopak w jego wieku jest bardzo aktywny fizycznie to przecież ważne żeby te rzeczy wytrzymały jakiś czas. Od razu po zakupach poszłam do siostry żeby dać prezent siostrzeńcowi. Na szczęście był w domu. Od razu przymierzył wszystko co kupiłam i usłyszałam, że jestem super bo wiedziałam co lubi.

Ubrania dla siostrzeńca znalazłam na: http://matshop.pl