Urlop w domku w górach

Urlop w domku w górach

domki w górach

W tym roku zaczęliśmy planować nasz urlop dużo wcześniej niż zwykle. Po prostu w tamtym roku zaczęliśmy szukać zbyt późno i był naprawdę problem żeby znaleźć gdzieś miejsce noclegowe. W tamtym roku byliśmy jednak nad morzem.

Domki w górach i miłe wspomnienia

domki w górachA w tym roku planujemy jechać do Zakopanego bo jest to nasze marzenie naprawdę od dawna. Ja byłam kilka razy w Zakopanem jednak ani razu nie miałam okazji być tam z mężem. Zresztą dla mojego męża to będzie pierwszy raz dlatego też chcę żeby było naprawdę wyjątkowo. Wiem, że noclegi w górach są naprawdę zawsze bardzo ładne. Na pewno są dużo lepsze niż te nad morzem. I nie wiem czym to jest spowodowane. Oglądałam na stronie internetowej apartamenty i jeśli z dużym wyprzedzeniem się je zarezerwuje to koszt nie jest aż tak wysoki. No na pewno rezerwując wcześniej można po prostu dużo zaoszczędzić. Jednak ja wolę polecane domki w górach z którymi mam naprawdę cudowne wspomnienia. Te domki zresztą gdy się zarezerwuje wcześniej też można trochę oszczędzić. A tak myślę, że byśmy mogli zarezerwować taki domek kilkuosobowy i byśmy mogli pojechać tam ze znajomymi. Tak dawno nie byliśmy z nimi nigdzie. A przecież gdy widzieliśmy się po raz ostatni to mówili nam że by się bardzo chętnie z nami wybrali gdzieś. Zadzwoniłam od razu do koleżanki i okazało się, że bardzo chętnie się z nami w góry wybiorą i że mam od razu rezerwować najładniejszy domek dla nas. Dla znajomych cena nie jest aż tak bardzo istotna jak dla nas. Jednak znalazłam naprawdę bardzo ładny domek w przystępnej cenie. Myślę, że zarówno oni jak i my będziemy zadowoleni.

Bardzo cieszę się na ten wyjazd. Bo jednak w gronie znajomych na pewno będzie dużo bardziej weselej. A to, że będziemy tam razem nie będzie przecież przeszkadzało żeby wyjść razem na jakąś kolację.