Urlop z mężem

Urlop z mężem

torebki

W tym roku postanowiliśmy zrobić sobie z mężem wyjątkowe wakacje. W sumie nawet po ślubie nie mieliśmy prawdziwego urlopu. Wszystko ze względu na pracę. Mąż po ślubie zmieniał pracę i za bardzo nie miał wtedy możliwości wziąć urlopu a w następnym roku ja zmieniłam pracę.

Trzeba się dobrze przygotować do wyjazdu

torebkiW sumie teraz jest dopiero moment, że z mężem możemy pojechać gdzieś razem. Stwierdziliśmy, że pojedziemy do Hiszpanii. W sumie jest tam ciepło i pięknie. Chcieliśmy też jechać do Europy i nigdzie dalej. Mieliśmy do Hiszpanii lecieć samolotem. Wiedziałam, że musimy się dobrze przygotować. Przede wszystkim musieliśmy kupić nowe walizki puccini, bo stare są już trochę zniszczone. W sumie cena tej walizki puccini jest dość wysoka. Jednak puccini walizki miałam już kilka razy i wiem, że są to po prostu najlepsze walizki. Przede wszystkim są to walizki kabinowe a one jednak są najbardziej wytrzymałe. A cena tej puccini walizki dla mojego męża nie stanowi żadnego problemu. Także jeśli cena nie gra żadnej roli to nie będę się nawet zastanawiała nad tańszymi zamiennikami. Myślę także, że może przy okazji kupię torebki puccini, które także zawsze mi się podobały. Musieliśmy kupić jeszcze trochę ubrań no i kosmetyki do opalania. Stwierdziłam, że na wyjazd wezmę tylko kilka sukienek bo zamierzałam zrobić na miejscu jakieś zakupy. Zresztą na takim wyjeździe najważniejszy będzie strój kąpielowy, bo jednak wierzę w to, że dużo czasu będziemy spędzać na plaży lub na basenie hotelowym. Mąż także był bardzo podekscytowany wyjazdem. W sumie ja tą wycieczkę traktowałam jako wycieczkę po ślubie.

W sumie tak naprawdę od dawna nie mieliśmy urlopu i myślę, że taki odpoczynek bardzo nam się przyda. Mam nadzieję, że teraz będziemy mogli jednak co roku planować jakiś wyjątkowy wyjazd.

Czytaj więcej na: gala24.pl