Usterka w pracy – potrzebny serwis klimatyzacji

Usterka w pracy – potrzebny serwis klimatyzacji

serwis klimatyzacji

Kiedy przyszedłem jako nowy pracownik po raz pierwszy do firmy, w której obecnie pracuje, nie mogłem wyjść z podziwu rozwiązań, które w niej zastosowano. Na podstawie odcisku palca rejestruje swoje przybycie do pracy oraz dostaje się do pokoi przeznaczonych i dostępnych dla mnie.

Serwis klimatyzacji potrzebny od zaraz!

serwis klimatyzacjiPunktowe podświetlenie przy każdym kroku gwarantuje bezpieczeństwo oraz oszczędność w wykorzystaniu prądu, który byłby pobierany przez kilkanaście żarówek jednocześnie. Te i kilka innych smaczków utwierdziły mnie w przekonaniu, że trafiłem do firmy profesjonalnej i nowocześnie wyposażonej. W każdym pokoju znajdowała się osobna klimatyzacja utrzymująca odpowiednią temperaturę. Z racji że staż pracy rozpoczął się późną jesienią, praca urządzenia nie była potrzebna. Wraz z nadejściem ciepłych dni wiosną kolejnego roku, okazało się że klima nie działa. Poprzez dział zaopatrzenia złożyliśmy zapotrzebowanie, aby wezwać doświadczony serwis klimatyzacji Warszawa który by usterkę usunął. Po dwóch dniach, na naszym parkingu, pojawił się samochód dostawczy, na którym widniały napisy serwis i montaż klimatyzacji, co bardzo nas ucieszyło. Po chwili do naszego pokoju zastało wprowadzonych dwóch Panów, którzy mieli urządzenie naprawić. Po niedługich oględzinach padł wniosek, że klimatyzacja nie może zostać naprawiona. Co prawda, można ją zreperować, ale koszt tej usługi i części byłby porównywalny do nowego sprzętu.

Jedyne co panom pozostało to polecenie swojego serwisu, gdyby montaż klimatyzacji miał być przeprowadzony. W tej firmie pracuję już 4 lata, a klimatyzacja nadal jest nie sprawna.