Usuwanie niechcianego tatuażu

Usuwanie niechcianego tatuażu

 

Każdy z nas popełnił w swoim życiu jakiś błąd lub podjął złą decyzję. Cóż podobno człowiek uczy się na błędach, ale najczęściej na swoich a nie cudzych. Jak możemy więc usunąć tatuaż, który zrobiliśmy kilka lat temu pod wpływem rówieśników? Oczywiście dzięki laserowi kosmetycznemu.

Jak szybko i bezboleśnie pozbyć się tatuażu?

usuwanie tatuażu SzczecinMówi się młody to głupi, ale to nie zawsze okazuje się prawdą, ponieważ wiele starszych osób również popełnia błędy. Moja koleżanka poznała chłopaka, w którym bardzo mocno się zakochała. Miesiąc później byli już parą. Ona, aby pokazać mu jak bardzo jej na nim zależy wytatuowała sobie jego imię na nadgarstku. Niestety miłość nie trwała zbyt długo a tatuaż pozostał. Co więc można było z tym zrobić? Poradziłam jej, aby poszukała informacji na temat usuwania tatuażu w internecie bo przecież w dzisiejszych czasach można w nim znaleźć prawie wszystko. Otóż okazało się, że jest wiele gabinetów kosmetycznych, w których można w bardzo szybki i bezbolesny sposób pozbyć się niechcianego tatuażu. Koleżanka wybrała więc najlepszy z nich i zadzwoniła, aby umówić się na wizytę. Na spotkaniu dowiedziała się jak będzie wyglądał zabieg, jakie są przeciwwskazania a także czego należy unikać przed jak i po wykonaniu zabiegu. Bezbolesne usuwanie tatuażu Szczecin to bardzo prosty zabieg, w którym wykorzystuje się laser. Poza tym jest to doskonała metoda, która nie powoduje blizn czy też przebarwień. Zabieg pozwala na bardzo precyzyjne usunięcie tatuażu bez konieczności podawania znieczulania.

Zazwyczaj w przypadku małych tatuaży wykonanych czarnym barwnikiem potrzeba dwóch zabiegów do całkowitego usunięcia tatuażu. Natomiast w przypadku dużych i kolorowych zabiegów potrzeba od 5 do nawet kilkunastu, ponieważ kolorowy barwnik usuwa się gorzej niż czarny.