Ważne drzwi wejściowe

Ważne drzwi wejściowe

 

Wiecie co? Nie miałam pojęcia, że przy remoncie jako takim człowiek musi myśleć o tylu sprawach! No ale dotychczas raczej mówiąc „remont” miałam na myśli drobne naprawy i lekkie odświeżenie wyglądu. I wydaje mi się, że wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, czym jest prawdziwy remont. A po zakupie swojego pierwszego własnego mieszkania – poznałam prawdziwe znaczenie słowa „remont”.

Drzwi wejściowe też mają znaczenie!

drzwi wejściowe z KatowicGdy planowaliśmy remont i późniejszą przeprowadzkę myśleliśmy o naprawdę wielu rzeczach. Jednak wcale nie przewidzieliśmy jednego – że nagle okaże się, że jednak potrzebujemy nowych drzwi wejściowych. Po zastanowieniu się i przekalkulowaniu wszystkich czynników – szybko okazało się, że jednak warto jest te drzwi wymienić. Stare wcale nie wyglądały na bezpieczne. Były to najtańsze drzwi z dykty i z zamkiem takim, że nawet dziecko by je sforsowało. Nie brzmi to bezpiecznie, prawda? Doszliśmy szybko do takich samych wniosków. Dlatego bardzo szybko zaczęliśmy przeglądać ofertę dotyczącą drzwi. I dość szybko zdecydowaliśmy się na drzwi wejściowe z Katowic. Po pierwsze dlatego, że mieszkamy w Katowicach, więc wydawało się to bardzo wygodne rozwiązanie. A po drugie dlatego, że bardzo lubimy wspierać lokalne firmy. Poza tym oferta lokalna z Katowic okazała się zwyczajnie najlepsza. Jeżeli spojrzeć nad nią pod kątem korelacji ceny do jakości. A przecież to najważniejsze z kryteriów.

My już mamy swoje nowe drzwi. I powiem wam, że w momencie, gdy je założyliśmy – poczułam, że już naprawdę wraz z mężem i dzieckiem jesteśmy u siebie. Może dlatego, że to był ostatni etap naszego remontu i mogliśmy rozpocząć przeprowadzkę, a może dlatego, że drzwi to taki symbol. Symbol, który oddziela to co nasze i domowe od całej reszty świata.