Wesela i imprezy w hotelu

Wesela i imprezy w hotelu

hotel

Już prawie dziesięć lat temu wyjechałam z mojego rodzinnego miasta na studia. Wyjechałam na studio do Bydgoszczy i z perspektywy czasu nie żałuję tej decyzji. Przyjechałam studiować turystykę i hotelarstwo bo od kiedy tylko pamiętam zawsze lubiłam podróżować.

Bardzo liczne imprezy organizowane w hotelu

hotel

Studia te były naprawdę bardzo ciekawe i uważam, że jest to jeden z ciekawszych kierunków jeśli tylko lubi się podróżować i chce się z czymś takim związać przyszłość. Pierwszy hotel, w którym miałam praktyki był chyba najlepszy z tych, w których przyszło mi parować później. W tym hotelu były organizowane imprezy integracyjne różnych firm. I ja właśnie pomagałam w takiej organizacji. W tym hotelu były też duże sale weselne i także tam nauczyłam się jak wygląda organizacja wesela. Są co prawda różne hotele w Bydgoszczy ale jeśli ktoś się mnie pyta o miejsce gdzie jest najlepiej zorganizować swoje wesele to polecam ten hotel, w który miałam swoje pierwsze praktyki.Co prawda noclegi w Bydgoszczy możliwe, że znalazłoby się lepsze. Ale jeśli chodzi o samo wesele i jedzenie na nim to było wszystko naprawdę tak jak być powinno. Porcje były bardzo solidne a jedzenie wyśmienite i wykwintne. Teraz pracuje także w dobrym hotelu. Jednak gdy wspominam jak wyglądała organizacja takich większych imprez to to co jest teraz nie może się równać z imprezami w tamtym hotelu. Oczywiście wolałabym pracować w hotelu, który lepiej to robi jednak w tamtym hotelu ekipa nie zmienia się od lat. A to także świadczy przynajmniej dla mnie o tym, że się tam po prostu dobrze pracuje.

Z tego co wiem hotel ten ma pełne obłożenie jeśli chodzi o wesela i imprezy integracyjne. Jeśli jest dobry to także nie może obniżyć poziomu bo wtedy szybko klienci zmieniają preferencje dotyczące miejsca gdzie można zrobić wesele.

O ciekawej ofercie hotelowych imprez można poczytać na – www.bestinn.pl