Wielofunkcyjne ładowarki kołowe

Wielofunkcyjne ładowarki kołowe

Najlepiej jest zdecydować się na wielofunkcyjną ładowarkę, która projektowana i produkowana jest od podstaw. Na polskim rynku znajdziemy już ponad 27 modeli ładowarek oraz szeroką gamę dodatkowego osprzętu, który możemy zakupić wraz z ładowarką. Ładowarki mogą posiadać osprzęt w postaci widły do palet lub łyżki ładowarki albo zamiatarki.

Do czego przeznaczone są wielofunkcyjne ładowarki?

ładowarki wielofunkcyjneŁadowarki, które możemy zakupić na polskim rynku, najczęściej przeznaczone są do branży budownictwa oraz rolnictwa a także ogrodnictwa. W wielu przypadkach również służby komunalne wykorzystują ładowarki do odśnieżania parkingów oraz dróg ze śniegu w okresach zimowych. Ładowarki wielofunkcyjne są maszynami, które nie potrzebują zbędnej elektroniki i dlatego są niezawodne na każdym placu i terenie, w którym mają wykonywać prace. Dzięki temu, że wszystkie nowoczesne ładowarki, napędzane są specjalnymi silnikami Diesla, to ich moc jest bardzo duża, a przy tym są wyjątkowo oszczędne i ciche. W ten sposób zwiększony jest komfort pracy, a maszyna posiada dodatkowo osie z układem planetarnym, a także wytrzymały i bardzo solidny przegub. Już ponad 50 dodatkowych osprzętów jest dostępny dla ładowarek i w ten sposób są to maszyny, które potrafią wykonać praktycznie każdy rodzaj pracy. W ofercie różnych firmy znajdziemy między innymi takie dodatki jak łyżwy oraz widły, ale także chwytaki lub nawet podnośniki hydrauliczne. Wszystkie sprzęty są zaprojektowane przez specjalistów i produkowany wyłącznie przez renomowanych producentów.

Dzięki temu, że ładowarki wielofunkcyjne posiadają system szybkiego mocowania to możemy wymienić narzędzia bez konieczności opuszczania ładowarki przez operatora. Nowoczesny panel sterowania umożliwia manewrowanie nawet jedną ręką a komfort pracy przede wszystkim zwiększa wyposażenie maszyny, ponieważ najczęściej posiada ona wygodny fotel oraz regulowaną kolumnę kierownicy.