Winylowe lakiery do paznokci

Winylowe lakiery do paznokci

Ciężko jest zapuścić paznokcie, kiedy te ciągle się łamią i rozdwajają. Dlatego w takich sytuacjach bardzo często korzystamy z usług salonów kosmetycznych, lecz jak wiemy nie każda z nas ma możliwość skorzystania z usług dobrej kosmetyczki w pobliżu miejsca naszego zamieszkania. W takich sytuacjach świetnym zamiennikiem dla takich wizyt w salonie może okazać się winylowy lakier do paznokci.

Dobra jakość lakierów do paznokci

vinyl lakiery do paznokciPaznokcie, które mają tendencję do rozdwajania się bardzo trudno jest zapuścić, a jeżeli już nam się to uda to po chwili nie wygląda to estetycznie, lub po prostu zaczynają się one łamać. Można temu zaradzić za pomocą zmiany nawyków żywieniowych lub suplementacji diety oraz oczywiście stosując odżywki. Jeżeli jednak szukamy rozwiązania na już to wtedy dobrym pomysłem może okazać się vinyl lakiery do paznokci z zawartością winylu są niezwykle trwałe ponieważ potrafią utrzymać się na płytce paznokcia nawet do tygodnia bez żadnego kruszenia się. Tym samym ją zabezpieczają przed dodatkowymi uszkodzeniami, a jeżeli chcemy wzmocnić efekt możemy taki lakier bez problemu położyć na wcześniej zastosowaną odżywkę. Lakier winylowy jest niezwykle trwały, a jednocześnie nie wymaga od nas stosowania lampy UV, ani żadnych baz lub utwardzaczy. Wystarczy pomalować paznokcie takim lakierem zupełnie tak, jak robimy to w przypadku tradycyjnego lakieru, a następnie pozwolić mu wyschnąć. 

Lakiery winylowe usuwa się z płytki paznokcia tak samo, jak zwykłe lakiery, czyli przy pomocy zmywacza oraz wacika. Wystarczy nasączyć wacik zmywaczem i przyłożyć do paznokci na kilka sekund, a następnie ściągnąć wacik usuwają w ten sposób lakier. Co więcej, lakiery winylowe są bardzo tanie, więc także mogą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy, jakie wydawałyśmy wcześniej na wizyty w salonach.