Własny sklep z częściami samochodowymi

Własny sklep z częściami samochodowymi

sklep z częściami

Założyłam własny sklep z częściami. Może się to wydawać dziwne, ponieważ dziewczyny zazwyczaj się nie interesują takimi rzeczami jak motoryzacja. Mnie jednak to interesowało. Moja rodzina zawsze miała samochody francuskie, więc na nich znałam się najbardziej.

Co należy wiedzieć prowadząc sklep z częściami?

sklep z częściami Nie chciałam zaczynać biznesu na którym się nie znam. Sklep z częściami dacia wydawał się zatem dobrym pomysłem. Zaczęłam od tego, żeby jednak zapoznać się dobrze z rynkiem. Do tej pory kupowałam różne części peugeot w internecie, więc wiedziałam mniej więcej jakie są ceny i jak wygląda rynek. Musiałam jednak porobić dokładne analizy ile i gdzie kupują różne części peugeot. Zaczęłam więc od tego ze mój sklep z częściami peugeot musi mieć dobre ceny. Inaczej na pewno nie przyciągnę klientów, jeśli ceny nie będą konkurencyjne. Do tego też mój najlepszy sklep z częściami renault musi mieć szerokie wyposażenie. Im więcej będę miała części tym lepiej. Wiele osób wychodzi z założenia że ,,drobnicy” sprzedawać nie będzie, bo nie da się na tym dobrze zarobić. Ja jednak uważam, że klient wtedy chętnie kupi wszystko w jednym sklepie, nawet jeśli coś będzie tam droższe, niż gdzieś indziej. Sklep z częściami citroen musi być odpowiednio wyposażony. Nawet jeśli chciałam mieć sklep internetowy to i tak musiałam kupować jakieś regały, żeby trzymać wszystkie te części w swoim sklepie. Do tego jakieś drabiny może, żeby łatwiej wszystko sięgać. Z pewnością przyda mi się też dobra reklama. Bez tego żaden sklep internetowy nie może istnieć. Mam nadzieję, że mój sklep będzie się dobrze rozwijał.

 

Cały czas staram się go udoskonalać, wprowadzać nowości i ulepszać funkcjonalność sklepu. Wtedy klienci na pewno będą przychodzić do mnie chętniej i robić u mnie zakupy samochodowe. Taki przynajmniej jest mój plan biznesowy an przyszłość.