włosy doczepiane clip in

włosy doczepiane clip in

Przedłużanie włosów stało się ostatnimi czasy niezwykle popularne. Wszystko za sprawą tego, że nierzadko ciężko nam jest samodzielnie zapuścić włosy do takiej długości, która w pełni nas usatysfakcjonuje. Jest to wręcz proces zajmujący naprawdę sporo czasu, a nie każda z nas ma ochotę czekać i wydawać ciągle pieniądze na kosmetyki, które rzekomo mają sprawić cuda.

Przedłużanie włosów w domu

włosy doczepiane clip inWiększość metod przedłużania wymaga od nas wizyty u fryzjera, jeśli zależy nam na tym, aby efekt był spektakularny. Istnieje jednak sposób przedłużania, który pozwala nam przedłużać nasze włosy samodzielnie, a także je zdejmować. Włosy doczepiane clip in są właśnie taką metodą. Pasemka włosów usytuowane są na specjalnych, malutkich spinkach, które szybko i sprawnie wpinamy pomiędzy pasma naszych włosów. Dla wprawnej osoby proces zakładania takich włosów zajmuje około trzy minuty, ale na początku również nie powinien on sprawiać problemów. Dzięki temu, że włosy zakładamy tuż przy naszej skórze głowy takie pasemka są praktycznie niewidoczne. Ogromną zaletą jest to, że nie nosząc takich włosów dwadzieścia cztery godziny na dobę, tylko zakładając je na jakiś czas tym samym przedłużamy ich żywotność. Takie włosy będą się wolniej psuły, a co za tym idzie mogą nam posłużyć na znacznie dłuższy czas aniżeli w przypadku, gdybyśmy zdecydowały się na trwałą metodę przedłużania. 

Decydując się na zakup takich włosów mamy oczywiście do wyboru zarówno włosy naturalne, jak i syntetyczne. Jeżeli wiemy, że będziemy takie włosy nosić często wówczas włosy naturalne będą najlepszym wyborem. Jeżeli jednak chcemy je zakładać na przykład tylko weekendami podczas wyjścia ze znajomymi, to wtedy syntetyczne włosy powinny nam wystarczyć. Warto też dodać, że syntetyczne włosy w razie ich zmechacenia możemy je łatwo naprawić przy pomocy prostownicy.