Wprowadzam do magazynu obuwie od dobrego producenta

Wprowadzam do magazynu obuwie od dobrego producenta

Kiedy postanowiłem rozpocząć studia magisterskie to doszedłem do wniosku, że będę się uczył zaocznie. Dzięki temu mogę podjąć pracę i sam się utrzymywać. Zatrudniłem się w hurtowni jako pracownik magazynu i jestem zadowolony z tej roboty.

Dobry producent obuwia roboczego wywiązuje się ze współpracy

dobry producent obuwia roboczegoNasza hurtownia współpracuje z wieloma dostawcami. Ostatnio jednak na zebraniu szef nam oznajmił, że szykują się zmiany i każdy ma się przygotować na większą ilość obowiązków. Zgodził się z nami współpracować dobry producent obuwia roboczego i jego produkty niebawem znajdą się w naszej sprzedaży. Moim zadaniem było przyjmowanie dostaw, które miały odbywać się konkretnego dnia miesiąca i pilnować terminowości dostaw. Najpierw zdecydowałem, że musimy zrobić na magazynie miejsce dla nowych produktów, bo na chwilę obecną to nie ma gdzie ich w ogóle umieścić. Kierownik dał mi wolną rękę w działaniu i mogłem się wszystkim zająć. Przygotowałem regały magazynowe, które są najbliżej bramy wjazdowej. Wszystko będzie pod ręką a sądzę, że te nowe buty będą najczęściej ściągane na sklep. Pierwszą dostawę ten dobry producent obuwia roboczego zrealizował dokładnie tak, jak to było ustalone. Sprawdziłem towar, który się zgadzał i zameldowałem wszytko szefowi. Umieściliśmy buty na regałach i mieliśmy sprawę załatwioną. Następnego miesiąca dostawa również była terminowa. W ciągu pół roku jak współpracujemy to za każdym razem wszystko dostawaliśmy na czas. Możemy w ciemno realizować sprzedaż bo wiemy, że facet jest rzetelny.

Po ukończeniu studiów szef zaoferował mi zatrudnienie na stałe. Miałem zostać kierownikiem magazynu, ponieważ Janek przechodził na emeryturę. Początkowo się zastanawiałem, ale uznałem, że to dla mnie ogromna szansa zawodowa.