Wspaniałe meble do salonu

Wspaniałe meble do salonu

Zaplanowałam sobie, że gdy nadejdą ciepłe dni, zajmę się remontem naszego salonu. Trzeba było wymienić kilka mebli, odmalować wszystko ładnie. Mąż mówił, że zimą ani jesienią nie ma sensu czegokolwiek robić, i tak odwlekał wszystko. Teraz, gdy już jest wiosna, nie ma już wymówek, więc udało mi się go przekonać, że trzeba wykonać remont niezwłocznie.

Salon jak marzenie

meble w okleinie naturalnej wykonywane na zamówienie w ŁodziZaczęłam więc poszukiwać odpowiednich mebli, pasujących do wystroju. Nie było to łatwe, ale wiadomo, że czasami trzeba się sporo naszukać, aby znaleźć coś odpowiedniego. Udało mi się znaleźć meble w okleinie naturalnej wykonywane na zamówienie w Łodzi, i byłam zadowolona, ponieważ lepsze zawsze są szafki na wymiar. Wszystko będzie takie, jak sobie zaplanuję, i nie będę musiała kombinować, jak zmieścić szafkę, o zbyt dużych gabarytach do salonu. Nie lubiłam dużych i ciężkich mebli. Zawsze co jakiś czas odwidziało mi się obecne ustawienie mebli, i przestawiałam, zależnie od humoru. Dlatego wzięliśmy małe szafki, i stolik do kawy, i stolik pod telewizor, które swobodnie będę mogła sobie przestawiać. Jednak póki co jestem zadowolona z ułożenia. Dodatkowo, bardzo podoba mi się jakość wykonania tych mebli. Wszystko zrobione z niesamowita precyzją, i nie można na nich znaleźć nawet najmniejszego defektu. Bardzo mi się podoba to, że tak dbają o klientów, i nie pozwalają na nawet drobne niedociągnięcia. Mój salon wygląda teraz cudownie, jest zrobiony w takim klasycznym stylu. Bardzo elegancki i stylowy.

Póki co, wszystko stoi tak jak jest, bo bardzo podoba mi się ułożenie, i nie chcę na razie nic przestawiać. Znajomi nie mogą się nadziwić, że dostałam takie piękne meble, które pasują praktycznie do wszystkiego. Uwielbiamy siedzieć w salonie przy kawie, i przyglądać się nowym meblom.