Wydajny odkurzacz hotelowy

Wydajny odkurzacz hotelowy

Sprzątanie jest jedną z podstawowych czynności, które wykonuje się w domu. Przeważnie wystarczy je wykonać raz – dwa razy w tygodniu, aby zachować należyty porządek. Jednak są miejsca, gdzie sprząta się znacznie częściej.

Co muszą posiadać odkurzacze dla hoteli?

odkurzacz hotelowyW sprzedaży znajdziemy przeróżne urządzenia, które mają ułatwić sprzątanie różnych powierzchni. Najpopularniejsze są odkurzacze, które dziś zajmują bardzo mało miejsca i cicho działają. W warunkach domowym spokojnie wystarczy model w cenie od dwustu do pięciuset złotych, gdyż jego wydajność pozwoli na pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń z podłóg czy dywanów i wykładzin. Jeżeli jednak potrzebny nam jest model do zadań specjalnych, to lepsze są  modele przemysłowe o większej mocy. Takie urządzenia są również powszechnie stosowane w hotelach, gdzie każdego dnia trzeba wyczyścić prawie każdy pokój oraz miejsca gdzie przebywają gości. Odkurzacz hotelowy musi być wydajny i mocny, aby w krótkim czasie umożliwił dokładne wyczyszczenie każdej powierzchni. Najlepsze są modele czyszcząco – piorące, którymi jednocześnie można odkurzać podłogi i prać dywany czy kanapy. W hotelu liczy się przede wszystkim idealna czystość i przyjemny zapach w pokojach, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt, który zaoszczędzi nie tylko czas, ale i pieniądze. W sprzedaży znajdziemy odkurzacze hotelowe w wersji plecakowej, kolumnowej czy klasyczne podłogowe, które są wyposażone w odpowiednie filtry i podstawowe akcesoria do sprzątania.

Ceny profesjonalnych odkurzaczy hotelowych są przeważnie wyższe niż klasycznych jakie ma większość osób w domu. Wynika to głównie z parametrów technicznych, mocy czy konstrukcji. Najtańsze modele kupimy już za około pięćset złotych, a najdroższe sięgają nawet kilu tysięcy złotych.