Wygodna marynarka do pracy

Wygodna marynarka do pracy

Pracuję jako recepcjonistka w dość dużym hotelu, w bardzo urokliwym i zacisznym miejscu. Nasz dress code nie jest zbyt wymagający – mamy wyglądać schludnie i elegancko oraz trzymać się biało-czarnego schematu kolorów. Wraz z nastaniem zimy, musiałam zaopatrzyć się w cieplejsze ubrania – zależało mi na nowej marynarce do pracy. Chciałam żeby chroniła mnie ona przed zimnem.

Wełniana marynarka to najlepszy zakup miesiąca

marynarka damska wełnianaOdwiedzając butiki, początkowo szukałam prostych i klasycznych ubrań. Choć na co dzień ubieram się dość kolorowo, to oczywiście w pracy muszę wyglądać profesjonalnie. W ostatnim sklepie odzieżowym, który odwiedziłam, bardzo spodobała mi się marynarka damska wełniana w kolorze przepięknej, głębokiej czerni. Choć sam krój marynarki jest dość prosty, to wyróżniają ją duże, guziki w złotym kolorze, które przyszyte są na materiał ułożone dwurzędowo. Czasami ozdoby w kolorze złotym lub srebrnym wyglądają tandetnie, ale na szczęście w przypadku guzików mojej nowej marynarki nic takiego nie ma miejsca. Kupiłam ciepłą marynarkę, ponieważ w mojej pracy czasami na recepcji jest po prostu zimno – nawet jeżeli ogrzewanie w całym budynku jest włączone. Dlatego właśnie moja marynarka z duża domieszką wełny jest dla mnie takim świetnym zakupem. Jest mi w niej ciepło, ale jednocześnie nie za gorąco. Niektóre ubrania wierzchnie mają tendencję do nie przepuszczania powietrza.

Jestem zadowolona z najnowszych zakupów ubraniowych. Oczywiście najbardziej podoba mi się moja nowa marynarka wełniana, która nie tylko pozwala mi na komfortową pracę, ale i też po prostu bardzo ładnie wygląda. Wełniany materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku i w ogóle nie drapie. Można więc wyglądać w pracy elegancko i nosić przy tym wygodne ubrania.