Wygodne i tanie narożniki!

Wygodne i tanie narożniki!

Studia to czas pierwszej i prawdziwej niezależności. Ten okres niesie ze sobą niewątpliwie swoje wielkie plusy, ale również i niemałe minusy. Jednym z nich jest znalezienie sobie kwatery na czas studiów szczególnie, jeśli planujemy studiować daleko od rodzinnego domu. Pieniądze związane z wynajmem, to jedno, zaś z jego remontem, niestety i drugie.

Tanie meble dla studentów

tanie narożniki z funkcją spania do kawalerkiTata dumny z faktu, że dostałam się na trudny kierunek postanowił z tego tytułu nie tylko opłacać wynajęte dla mnie mieszkanie, ale również je wyremontować za zgodą właściciela. Udało nam się znaleźć malutką kawalerkę, co dla mnie było niesamowitym plusem, bowiem uwielbiam małe pomieszczenia. Łatwiej mi wówczas skupić się na tym co robię, oraz czuje się w nich po prostu bardzo przytulnie. Niestety, o ile remont nie był potrzebny, o tyle meble już tak, bowiem atrakcyjna cena wynajmu wiązała się z faktem, iż mieszkanie było niemalże opustoszałe, a wyposażenie znajdowało się jedynie w łazience oraz małej wnęce kuchennej. Pierwszą i najważniejszą rzeczą dla studenta w mieszkaniu, jest niewątpliwie łóżko, wobec tego nasz pierwszy cel poszukiwań, to tanie narożniki z funkcją spania do kawalerki. Znaleźliśmy kilka ciekawych pozycji, ale jeden z narożników szczególnie przypadł mi do gustu. Nie tylko był w moim ulubionym, zielonym kolorze, ale dodatkowo był niesamowicie wygodny oraz do kompletu dołączonych było mnóstwo puchatych i mięciutkich poduszek. Narożnik po rozłożeniu był dosyć szeroki i długi, co było kolejną zaletą przez wzgląd na mój okazały wzrost. Na domiar wszystkiego nie dość, że jego cena okazała się śmiesznie niska, jak za tak wygodne łóżko to w dodatku trafiliśmy na przecenę! Czegóż chcieć więcej?

Kolor zielony jest kolorem, który koi wzrok. Postanowiliśmy zatem z tatą, że reszta mebli do mojej kawalerki również będzie zawierała akcenty zielone. Kiedy już moje mieszkanko zostało w pełni skompletowane czułam się w nim, jak u siebie w domu. Jego wystrój był zarówno przytulny, jak i orzeźwiający, a łóżko tak wygodne, że już teraz wiem, jak trudno będzie z niego wstać na zajęcia.