Wymarzone oświetlenie do naszego nowego domu

Wymarzone oświetlenie do naszego nowego domu

W tym wpisie chcę podzielić się moimi przygodami, związanymi z aranżacją naszego nowego domu. Dla niewtajemniczonych dodam, że jakieś cztery miesiące temu przeprowadziliśmy się z wielkiego miasta, na małą wieś. Uznaliśmy, że to będzie zdecydowanie lepsze miejsce, do wzrostu naszych dzieci. Chce Wam opowiedzieć o aranżacji naszego domu. 

Takie lampy wiszące lubię najbardziej

lampy wisząceJeżeli chodzi o nasz dom, to jest on piętrowy. Górna część przeznaczona jest do spania i odpoczynku, dół to miejsce, które służy nam do pracy i do wspólnego życia. Wspólne obiady i bycie ze sobą. Uznałam, że podzielę opis naszego domu, na kila wpisów w moim blogu. Dzisiejsza część, będzie mówiła o tym jakie wybraliśmy oświetlenie. Dalsze wpisy, będą związane z innymi zagadnieniami. Przejdźmy zatem do rzeczy. W głównej mierze, w naszym domu królują lampy wiszące. Uwielbiamy klasyczny styl. W naszych sypialniach zamontowaliśmy oczywiście kinkiety. Jeżeli nie spotkaliście się z tego typu rozwiązaniami, to zdecydowanie polecam zapoznać się. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, bardzo praktyczne. Dlaczego? Wyobraźmy sobie, że mamy takiego małego szkraba, jak wiadomo, często trzeba do niego wstawać w nocy. Kinkiety załatwiają wtedy całkowicie sprawę. Z kolei lampy wiszące dają danemu pomieszczeniu, bardzo dużo światła. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na to, czy żarówki mają odpowiednią energię. My postawiliśmy na klasykę i prostą formę. Nasze lampy wiszące dodają naszym pomieszczeniu prawdziwego blasku i elegancji. Uwielbiamy taki styl. Całość naszego domu jest zachowana w jasnych barwach, więc wszystko się ze sobą doskonale komponuje. Muszę Wam jednak powiedzieć, że zanim wybraliśmy odpowiednie lampy, byliśmy chyba w pięciu sklepach. Nie mogliśmy się zdecydować. Ostatecznie poprosiliśmy o pomoc architekta.

Jakie są moje wnioski? Przede wszystkim, jeżeli zaczynacie swoją przygodę, to warto jest poprosić o pomoc specjalistę. Tak jak zrobiliśmy to my. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że zaoszczędzicie czas i będziecie mieć pewność, że wybór jest odpowiedni. Dalej, musicie się wspólnie zastanowić nad tym jaki charakter ma mieć wasze pomieszczenie.  Mam nadzieję, że pomogłam. Życzę powodzenia!