Wymarzone wnętrz – ściany wyłożone panelami 3D

Wymarzone wnętrz – ściany wyłożone panelami 3D

panele ścienne 3D

Byłam na kawie u mojej najlepszej koleżanki z pracy dosłownie kilka dni temu. Od tego czasu nie mogę przestać myśleć o wystroju wnętrz. Ona bowiem ma tak pięknie urządzone u siebie, że aż mi dech zaparło jak tam do niej weszłam.

Panele 3D dobrane przez dekoratora

panele ścienne 3DNie spodziewałam się, że tak dba o wystrój, bo przecież zarabia nie za wiele, podobnie jak ja. Powiedziała mi jednak, że kiedyś zainwestowała w projektowanie wnętrz, bo uznała, że to ważne, aby mieć wkoło siebie pięknie zrobione. W sumie popieram ten pogląd. Też zapragnęłam coś takiego zrobić. Najbardziej podobały mi się jej panele 3d. Wcześniej to nawet nie zdawałam sobie sprawy, że są takie możliwości. Oświeciło mnie dopiero u niej. Sama jednak chyba bym się nie podjęła doboru takich elementów. Niby panele dekoracyjne 3d same w sobie już są eleganckie i wszędzie powinny dobrze wyglądać, ale wolałabym, żeby wszystko ze sobą współgrało. Jeśli więc chodzi o panele 3d cena ich to dla mnie najmniejszy problem. Znacznie bardziej bym się na pewno wykosztowała na tego dekoratora czy projektanta. Kilka tysięcy złotych to on pewnie weźmie lekką ręką i to za jedno pomieszczenie. Myślę jednak, że warto na ten cel odkładać. Jak mam mieć tak pięknie w mieszkaniu, jak moja koleżanka, nie szkoda mi pieniędzy. Powiem temu gościowi, że też chcę mieć takie piękne panele na ścianę 3d cena ich jednak ma być bardziej przystępna dla mojego portfela i na pewno coś ciekawego wymyśli, żeby je ładnie połączyć i dopasować do mebli. Mam tylko nadzieję, że się zaraz nie okaże, iż będę musiała wszystko wymieniać w mieszkaniu.

 

Na to na pewno nie będzie mnie stać od razu. Wiem, że panele ścienne 3d cena których jest dość wysoka same zrobią dużą część roboty w wystroju. Tak się szczerze mówiąc zastanawiam, co ja mam zrobić z tym architektem. Żeby mi czasami nie powiedział, że nie ma sensu, żeby projektował, skoro nie chcę za dużo zmieniać.