Wynajem limuzyn na ślub w Gdańsku

Wynajem limuzyn na ślub w Gdańsku

Parę miesięcy temu mój narzeczony podarował mi przepiękny pierścionek. Naturalną koleją rzeczy było planowanie naszego wielkiego dnia. Chciałam, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik, a dekoracje oraz rozrywki podobały się gościom weselnym.

Luksusowa limuzyna na ślub w Gdańsku

limuzyny do ślubu gdańskNiedawno zaczęliśmy szukać odpowiedniego pojazdu na nasz wielki dzień. Chcieliśmy, aby był to samochód wyjątkowy, luksusowy, a przede wszystkim dostępny dla nas przez cały dzień oraz noc. Jeżeli chodzi o limuzyny do ślubu Gdańsk miał dużo do zaoferowania. Udało nam się znaleźć odpowiedni pojazd w krótkim czasie. Również cena wynajmu była atrakcyjna, co było dodatkowym atutem przemawiającym za współpracą. W cenie wynajmu auta zaproponowano nam także kierowcę, który był dostępny przez cały czas. W dniu naszego ślubu pod mój dom podjechała przepiękna limuzyna w odcieniu bieli. Już na zewnątrz prezentowała się bardzo dobrze, była cudnie przystrojona, a elegancki kierowca zachęcał do wejścia. W środku pojazdu było naprawdę dużo miejsca, dzięki czemu nie miałam problemu z moją suknią ślubną i mogłam swobodnie usiąść. Auto robiło piorunujące wrażenie na mieszkańcach, a my z dumą przejeżdżaliśmy przez zabytkowe ulice aż do kościoła. Po zakończonym nabożeństwie, udaliśmy się naszym autem do restauracji, w której miała odbyć się zabawa. Podczas jazdy kierowca poczęstował nas szampanem, a klimatyzacja oraz wygodne skórzane siedzenia sprawiły, że moje emocje trochę opadły. Także podczas wesela limuzyna była w centrum zainteresowania, ponieważ goście co jakiś czas urządzali sobie przejażdżki, a my byliśmy zadowoleni z tego, że auto sprawiło tyle frajdy dorosłym i dzieciom.

Podczas naszego wielkiego dnia wszystko było idealne. Do kościoła podjechaliśmy wspaniale przystrojonym autem, które było bardzo luksusowe. Było to dla mnie ciekawe doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci mojej i świeżo upieczonego męża.