Wynajmowanie magazynu na displaye reklamowe

Wynajmowanie magazynu na displaye reklamowe

displaye reklamowe

Jak rozpocząłem działalność, to siedziba mojej firmy była zarejestrowana tam gdzie mieszkam. Nie posiadałem zbyt wielu produktów a co za tym idzie powierzchnia też nie była mi potrzebna aż tak duża.

Displaye stawały się coraz bardziej popularne w reklamie

displaye reklamoweOstatnio jednak moje listwy cenowe sprzedają się w tak ogromnych ilościach, że producent nie nadąża z ich produkcją dla mnie. Podobnie jest jeśli chodzi o stojaki reklamowe z metalu oraz pozostałe produkty. Uznałem, że przyszedł ten moment, że już czas zainwestować we własną halę magazynową. Bez problemu będę mógł tam przechowywać wszystkie standy kartonowe dla moich klientów oraz displaye reklamowe, których równie dużo sprzedaję. Udałem się do pośrednika, który pomógł mojemu znajomemu znaleźć lokal w atrakcyjnej cenie. To właśnie znajomy polecił mi tego człowieka, bo stwierdził, że znajdzie idealne miejsce na moje stojaki reklamowe z metalu i na pewno będę z jego usług zadowolony. Umówiłem się więc na spotkanie i liczyłem, że szybko uda się znaleźć coś ciekawego. Nie myliłem się. Ten pośrednik nieruchomości był dość profesjonalnym człowiekiem, który od razu rozgryzł moje potrzeby względem lokalu. Pytał mnie o regały reklamowe z metalu i stwierdził nawet, że przydałoby mu się podobne rozwiązanie. Zaoferowałem mu więc sprawdzone displaye reklamowe do jego biura oraz standy kartonowe, które na pewno świetnie się sprawdzą. Kiedy zakończyliśmy spotkanie to stwierdziliśmy, że najpierw znajdziemy dla mnie odpowiednią halę magazynową a później zajmiemy się współpracą handlową. Moje standy kartonowe zrobiły na tym pośredniku ogromne wrażenie i już wiedziałem, że zyskałem kolejnego klienta.

Znalazł on dla mnie świetny lokal na obrzeżach miasta, którego wynajęcie było dość tanie i ta oferta od razu przypadła mi do gustu. Niebawem spisujemy umowę.