Wytrzymała folia odblaskowa

Wytrzymała folia odblaskowa

Każdy z nas w pierwszej kolejności zwraca uwagę na to, co się wyróżnia. Może to być nienaturalny kształt, kolor lub odblask. Dlatego też reklamodawcy najlepiej wiedzą co przykuwa uwagę klientów i stosują to w swoich usługach.

Jakie jest zastosowanie folii odblaskowej samoprzylepnej?

folia odblaskowa samoprzylepnaWszelkie odblaskowe elementy mają przede wszystkim zwracać uwagę , gdyż mogą informować lub ostrzegać. W ruchu drogowym, ale także w branży reklamowej, powszechnie się stosuje taśmy i folie odblaskowe. Taśmy służą do zaakcentowania szczegółów, oznakowania brzegów. Natomiast folia odblaskowa samoprzylepna jest doskonała do wykonanie reklamy na samochodzie, szybie czy do produkcji znaków drogowych. Folia samoprzylepna jest naklejana bezpośrednio na powierzchnię, która uprzednio mus i być dokładnie wyczyszczona i odtłuszczona. Najczęściej spotykamy taką folię na samochodach policyjnych, straży miejskiej czy na karetkach pogotowania ratunkowego. Są dobrze widoczne z daleka oraz odbijają światło. Niektóre sklepy papiernicze, albo nawet drukarnie, oferują wykonanie dowolnego nadruku na folii. W podobny sposób są tworzone reklamy na foliach. Folie odblaskowe są przeważnie przeznaczone do produkcji stałych i tymczasowych znaków drogowych, do ostrzegawczego oznakowania pojazdów uprzywilejowanych, a także kontenerów. Mogą one mieć powierzchnię gładką lub w formie plastra miodu. Są one wykonane ze specjalnego tworzywa, które jest odporne na działanie wysokich i niskich temperatur, nie blakną i nie pękają, oraz są dobrze widoczne pod każdym kątem.

Najtaniej folię odblaskową kupimy w sklepach internetowych. Jest ona przeważnie sprzedawana na metry lub gotowych do użytku rolkach liczących kilka metrów. Ich cena jest bardzo zróżnicowana i zależy od wybranego modelu, producenta i typu.