Wytrzymałość folii do balotów 750 mm

Wytrzymałość folii do balotów 750 mm

W czasie pierwszego pokosu rośliny zebrane do produkcji paszy objętościowej dla zwierząt mają najwięcej składników odżywczych. Dlatego też powinno się do nich wykorzystywać najlepszą wytrzymałą folię do balotów 750 mm lub 500 mm szerokości, za pomocą której można przygotować dużą ilość kiszonki dla zwierząt hodowlanych.

Oszczędne i wytrzymałe folie do balotów 750 mm

wytrzymała folia do balotów 750Folie używane w rolnictwie charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami, które pozwalają na przygotowywanie wartościowych pasz dla zwierząt. W czasie pierwszego pokosu dobrze jest wybrać folię o 3 lub 5 warstwach, a także szerokości nawet 750 mm. Dzięki elastyczności i kleistości będzie można za jej pomocą przygotować dużą ilość balotów, w których zajdą niezbędne reakcje do produkcji kiszonek z siana lub kukurydzy. Dzięki wysokiej jakości folii nie trzeba się obawiać, że pasza straci swoje właściwości lub się zepsuje. Wytrzymała folia do balotów 750 mm jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe, a po wyciągnięciu z opakowania powinna kleić się do rąk. Dzięki temu przygotowane baloty nie otworzą się, a także nie zostaną przedziurawione przez wystające gałązki czy leżące na podłodze kamienie, dzięki czemu w środku zostaną zachowane warunki beztlenowe. Jest to najlepszy wybór do produkcji wysokiej jakości paszy objętościowej, która będzie stanowiła podstawę diety zwierząt przez okres jesienno-zimowy.

Kiedy zwierzęta hodowlane nie mają dostępu do świeżych roślin, świetnym pomysłem jest podawanie im ręcznie wykonanych kiszonek. Aby zawierały one jak najwięcej składników odżywczych, należy przygotować je w specjalnie przeznaczonej do tego wytrzymałej folii do balotów 750 mm lub 500 mm. Sprawdza się ona doskonale podczas wszystkich pokosów w ciągu roku.