Wzory tatuaży wykonywane na indywidualne zlecenie

Wzory tatuaży wykonywane na indywidualne zlecenie

Jako że tatuaże nie kojarzą się już negatywnie jak to było jeszcze kilkadziesiąt lat temu, to wiele osób się na nie decyduje. Wiadomo, że można wybierać spośród różnych stylów tatuaży, a co ciekawe, są też tatuatorzy, którzy specjalizują się w konkretnych stylach.

Tatuaże w stylu Script i Abstract Tattoo

studio tatuażu szczecinJednym z najczęściej wybieranych stylów w salonach tatuażu jest styl Script. Osobom znającym język angielski, styl ten kojarzył się będzie przede wszystkim z pisaniem. I tak jest w rzeczywistości. Styl ten polega na tatuowaniu różnych sentencji, dat, anagramów, sloganów, cytatów. Jeśli ktoś ma jakiś ulubiony cytat, którym kieruje się w życiu i który go wyraża, to styl ten jest dobrym rozwiązaniem. To samo dotyczy imion i dat. Rodzice tatuują sobie często imiona swoich dzieci wraz z datami ich urodzin. Niektórzy decydują się na tatuaż daty ślubu itd. Na pewno studio tatuażu szczecin nie będzie miało żadnego problemu z wykonaniem tatuażu w stylu Script. Zaletą tych tatuaży jest to, że są one bardzo indywidualne i mało powtarzalne. Projekty bardzo często powstają na indywidualne zamówienie klienta i wykonuje je sam tatuator. Można też wykonać projekty, wykorzystując do tego dostępne czcionki systemowe. Kolejnym stylem tworzenia tatuaży jest styl Abstract Tattoo. W języku polskim częściej mówi się po prostu styl abstrakcyjny. Jak sama nazwa wskazuje, tatuaże wykonane w takim stylu są bardzo nowoczesne. Nie nawiązują one do niczego, nie podejmują żadnych konkretnych tematów.

Tego typu tatuaże niejednokrotnie przedstawiane są w formie nierzeczywistej, bezsensownej, wręcz absurdalnej. Jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą się wyróżnić i ozdobić swoje ciało w niebanalny sposób. Abstract Tattoo z roku na rok staje się coraz bardziej popularny w Polsce.