Z poliwęglanem na rynki międzynarodowe

Z poliwęglanem na rynki międzynarodowe

Kilka lat temu powstała w naszej miejscowości firma, która obecnie zatrudnia setki osób z miasta i okolic. Jej rozwój przeszedł najśmielsze oczekiwania również założycieli, którzy zgodnie powtarzają, że nie spodziewali sie takich sukcesów. Przedsiębiorstwo działa już bowiem na całym świecie, a jego marka rozpoznawana jest przez ludzi z  branży na całym globie.

Sukces producenta płyt z poliwęglanu

płyty poliwęglanowe z BydgoszczyKiedy cztery lata temu, na miejscu starej hali, lokalny przedsiębiorca postanowił otwrzyć duż produkcję, mieszkańcy śmiali się z tego pomysłu twierdząc, że projekt nie ma przyszłości. Mężczyzna jednak, który otowrzył spółkę z bratem, uparcie realizował swoją wizję, I tak oto ich firma stała się jedną z większych w Polsce i jedną z najbardziej liczących się na świecie. Przedsiębiorstwo sprowadza płyty poliwęglanowe z Bydgoszczy, gdzie ma swoją hale produkcyjną i realizuje z nich zamówienia z całego świata. Najczęściej produkowane są płyty do świetlików, wiat przystankowcyh czy ogrodów zimowych. Ostatnio jednak coraz częściej firma dostaje zlecenia na wykonanie poliwęglowanowego zadaszenie galerii czy hak targowych. Tak duże projekty wymagają niezwykłej logistyki i zatrudnienia najlepszych fachowców. I właśnie to wyróżnia firmę, że inwestuje ona duże pieniądze w rozwój umiejętności swoich pracowników, zapewniając przy tym fachową usługę. Zadowoleni kliencie przekazują ustną reklamę, która jest obecnie najlepszą, bo najbardziej wiarygodną formą marketingową. 

Firma, która zajęła się produkcją i obróbka płyt poliwęglanowych, dzięki odpowiedniej polityce, święci teraz niesamowite sukcesy, Miesiąc w miesiąc właściciele dostają mnóstwo zleceń z całego świata na realizację mniejszych i większych projektów. Trzymamy kciuki za to, aby przedsiębiorstwo z naszego regionu rozwijało się dalej w takim niesamowitym tempie.