Zabezpieczenia konstrukcji stalowych i ich sprawdzanie

Zabezpieczenia konstrukcji stalowych i ich sprawdzanie

konstrukcje stalowe

Pracuje jako kadrowa w firmie od siedmiu lat. Nasz firma bardzo prężnie się rozwija i muszę przygotować rekrutacje na stanowisko do inspekcji. Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem konstrukcji stalowych do wysyłki.

Jak dobrze sprawdzać zabezpieczenia konstrukcji stalowych?

konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe muszą być prawidłowo zamontowane i zabezpieczone w najlepsze farby. Mamy kilka działów, które są odpowiedzialne za poszczególne prace. Prace są podzielone na etapy najpierw odbywa się malowanie ogniochronne konstrukcji stalowych. Używane są do tego specjalne farby. Nowoczesne zabezpieczenia konstrukcji stalowych to najważniejsze czynności, które poza montażem w naszej firmie się odbywają. Konstrukcje stalowe są zabezpieczeniem w wielu pomieszczeniach więc muszą być najwyższej jakości. Malowanie antykorozyjne jest stosowane do wszystkich konstrukcji, nie tylko tych które maja znajdować się na powietrzu. Malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych, dodatkowo zabezpiecza się przez warunkami pogodowymi szczególnie do konstrukcji, które są wykorzystywane do budowy mostów. Nasza firma ma także dział jakości. Właśnie aktualnie poszukuje pracownika do inspekcji. Inspekcja techniczna powłok malarskich jest u nas jednym z najważniejszych działów. Inspekcja techniczna powłok malarskich sprawdza każdą konstrukcje czy została prawidłowo wykonana i pomalowana. Nie możemy wysyłać do klientów źle wykonanych elementów. Dlatego specjaliści, mają różne techniki i preparaty, żeby wszystko sprawdzić. Szukam pracownika dyspozycyjnego i chętnego do pracy. Doświadczenie nie jest wymagane.

Mamy szkolenia i chętnie nauczymy prawidłowego wykonywania obowiązków. Ogłoszenie zamieściłam na profilu naszej firmy. Wiele osób dopytywało się o warunki zatrudnienia. Pan Michał miał najlepsze kompetencje. Umówiliśmy się na wtorek.