Zakładamy własną restaurację, potrzebujemy oprogramowania

Zakładamy własną restaurację, potrzebujemy oprogramowania

Z moim narzeczonym znamy się od wielu lat, a nawet jesteśmy przyjaciółmi z dzieciństwa, dlatego też znamy się jak nikt inny i ufamy sobie w stu procentach.

Oprogramowanie dla restauracji a własny biznes

oprogramowanie dla restauracjiGdy wpadłam na pomysł założenia restauracji poparł mnie w całości i nawet powiedział, że postara się załatwić dla mnie sprawdzone oprogramowanie dla restauracji. Jednak moje plany na tym się nie skończyły, bo uznałam, że skoro chcę założyć restaurację to powinnam zastanowić się jak założyć hotel i stworzyć taki kompleks budynków wypoczynkowych. Przecież jeśli ktoś przyjedzie do hotelu to czuje satysfakcję, że obok jest naprawdę dobra restauracja. A nawet może być to niesamowita zaleta, która będzie zachęcała ludzi do wyboru naszego hotel. Tak więc zaczęłam czytać najróżniejsze rzeczy o tematyce jak otworzyć hotel i mimo, że po kilku przeczytanych postach w internecie czułam się zagubiona to powiedziałam narzeczonemu, o tym, że rozszerzyłam swoją wizję. Na początku zachowywał się, jakby wątpił, że to wypali, jednak gdy zauważył, że mój entuzjazm po kilku dniach nie wypalił to któregoś dnia po powrocie z pracy przyniósł ze sobą oprogramowanie dla hotelu i numer do jego znajomego-architekta, w końcu specjalista jest niezbędny do stworzenia takiego kompleksu relaksacyjnego. W internecie przeglądałam najróżniejsze programy dla hoteli równocześnie planując jak wszystko powinno wyglądać zarówno w środku jak i na zewnątrz. Szukałam mebli, najróżniejszych inspiracji, które podrzucałam architektowi, aż w końcu po miesiącu, gdy poprawiła się pogoda zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie budowy.

A budowa, jak wiadomo zawsze się przeciąga, więc z niecierpliwością czekałam jak tylko będę mogła wejść do środka budynku, aby zobaczyć swoje spełniające się marzenia. Po mniej więcej dwóch czy trzech miesiącach zobaczyłam rezultaty.