Zakup maszyn CASE

Zakup maszyn CASE

Z czego słynie Rzeszów? Mało kto potrafiłby odpowiedzieć. Miasto to znajduje się na południowym wschodzie Polski i rzadko jest odwiedzane przez turystów. Każdy woli pojechać nad morze czy w góry. Ja jednak zamierzałem Rzeszów nie zwiedzać, a otworzyć tutaj własną firmę.

Maszyny od firmy CASE

CASE RzeszówMiałem już nawet pewien koncept. Miała to być firma budowlana, ponieważ posiadam duże doświadczenie zdobyte na niejednej budowie. Taką firmę miał mój pradziadek, dziadek, a potem ojciec. Wypełnienie formalności związanych z otworzeniem firmy zajmuje oczywiście długi czas, ale nie przejmowałem się tym. Od razu też zacząłem rozmyślać nad wyposażeniem firmy. Chciałem posiadać najlepsze maszyny budowlane, które będą doskonale spełniały swoją rolę w każdych warunkach terenowych. Na billboardzie w mieście zobaczyłem reklamę CASE Rzeszów i urzekła mnie znajdująca się na niej koparko-ładowarka. Była po prostu przecudna, biła od niej ta wysoka jakość i byłem pewien, że odznacza się naprawdę dobrymi parametrami technicznymi! Byłem przekonany, że CASE będzie strzałem w dziesiątkę, dlatego od razu wsiadłem w samochód i pojechałem do rzeszowskiego oddziału tej firmy. Na zapleczu mieli szereg maszyn, które po prostu lśniły! Już byłem zakochany i to nie w jednej maszynie, a w kilku. Przedstawiciel handlowy patrzył na mnie z błyskiem w oku – wiedział już, że maszyny te mają miejsce w moim sercu. Zapoznał mnie z parametrami technicznymi, choć wiedział, że to tylko formalność.

Rozpływaliśmy się razem nad zaletami, a ja wymarzyłem sobie jak najszybciej skorzystać z tej maszyny w akcji. Nie mogłem się doczekać, aż dostanę pierwsze zlecenie i będę mógł ocenić, jak maszyna się sprawuje. Wiedziałem, że CASE będzie mi już towarzyszyć od początku do końca istnienia mojej firmy budowlanej.