Zakup prezentów świątecznych dla dzieci – Baby Annabell

Zakup prezentów świątecznych dla dzieci – Baby Annabell

baby annabell

Zbliżają się święta. Ja pracuje jako kierowca więc często jestem w trasie. Teraz w weekend jestem w kraju i żona postanowiła podjechać ze mną do galerii aby kupić prezenty. Mamy trójkę dzieci i czterech chrześniaków. Czekaja nas spore wydatki. Jest listopad ale teraz są spore promocje na zabawki, więc chcemy na tym skorzystać.

Baby Annabell idealny prezent dla córki

baby annabellDodatkowo wczoraj listonosz do skrzynki wrzucił nam katalog sklepu zabawkowego. Właśnie z żoną go przeglądamy. Podjedziemy do sklepu już z gotowym zamówieniem. Znajdziemy zabawki w sklepie i nie trzeba będzie spędzać w nim pół dnia i zastanawiać się co każdemu kupić. Ja nie lubię takich długich wypadów więc mi to będzie na rękę. W katalogu znajduje się piękny plac zabaw little tikes. Niestety ani my ani nikt z naszej rodziny nie mamy swojego domu z ogrodem więc kupowanie placu zabaw nawet najlepszej firmy mija się z celem. Huśtawka little tikes została wybrana dla mojej rocznej chrześniaczki. Kamilka będzie miała sporo frajdy. Szwagier bez problemu ją zamontuje. Wszystkie niezbędne śruby znajdują się w zestawie. Dla naszej czteroletniej córki postanowiliśmy kupić lalkę niedroga baby annabell. Jagódka uwielbia lalki. Do tej pory nie miała lalki interaktywnej. Lalka baby annabell sama siusia, płacze, śmieje się. Trzeba ją karmić i przebierać. Jagódka będzie zachwycona. Wszystkie dzieciaki dostaną zabawki little tikes. W tym roku postawiliśmy na jakość.

 

Dodatkowo w katalogu na te zabawki znalazłem kupon, który uprawnia do trzydziestoprocentowej zniżki. Pozwoli nam to zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Już jesteśmy na zakupach. Na szczęście wszystkie zabawki little tikes, które nas interesowały znajdowały się w sklepie. Wszystko musimy zapakować i dobrze schować, żeby dzieci nie znalazły zabawek przed świętami.