Zakup stanika dla siostry

Zakup stanika dla siostry

Odkąd moja siostra zaszła w ciąży, wszystko w naszym domu wywróciło się do góry nogami. Każdy z nas cieszył się, że maleństwo będzie u nas. Już od samego początku, gdy dowiedzieliśmy się o ciąży, byliśmy bardzo podekscytowani z mamą i tatą. Zwłaszcza, że ojciec dziecka pracował za granicą, więc wszystko musiało być na naszej głowie.

Bawełniany biustonosz w prezencie

bawełniany stanik dla matek karmiącychGdy nadszedł ten wielki dzień i siostra już urodziła, mieliśmy niezłe urwanie głowy. O wszystkim trzeba było pomyśleć. Pomyślałam, że jakoś muszę siostrze pomóc. Nie miała nawet kiedy wybrać się na jakieś zakupy i nie miała nawet do tego głowy. Cały czas siedziała z moją słodką siostrzenicą. Odwiedziłam więc sklep dla matek. Zastanawiałam się, co mogę jej praktycznego kupić, co na pewno jej się przyda. Stwierdziłam, że bawełniany stanik dla matek karmiących na pewno będzie odpowiednim prezentem. Siostra męczyła się ze swoimi zwykłymi stanikami, które nie były przystosowane dla matki i dziecka. Nie można było przez nie swobodnie nakarmić malucha. Uznałam, że nowy biustonosz najbardziej jej się przyda, i ucieszy się. Jednak jeszcze pozostawał problem rozmiaru. Musiałam kombinować, i wzięłam ze sobą jakąś metkę z jej poprzedniego stanika. Nie wiedziałam, czy w ciążowych stanikach nie ma zupełnie innej rozmiarówki, więc poprosiłam miłą ekspedientkę o poradę w tej kwestii. Szybko i rzeczowo wyjaśniła mi, jak mam dobrać odpowiedni rozmiar. Trzeba było sugerować się obwodem a miseczkę wziąć o numer większą niż zwykle.

Oprócz biustonosza, kupiłam jeszcze jakieś drobiazgi dla siostrzenicy i wróciłam do domu. W domu był jak zwykle niezły harmider. Siostra, jak zobaczyła prezent ode mnie, bardzo się ucieszyła. Od razu założyła stanik zadowolona. Teraz praktycznie się z nim nie rozstaje.