Zakup traktora rolniczego

Zakup traktora rolniczego

Od siedmiu lat prowadzę gospodarstwo rolne wraz z moim mężem. Myśleliśmy ostatnio nad tym, aby poszerzyć swoją rolę o małą uprawę buraków cukrowych. Mamy już wszystkie niezbędne zgody. Jedyne co musimy jeszcze zakupić to traktor, którym będziemy przewozić zebrane buraki. Raczej myślimy nad jakimś małym zakupem, większy nie jest nam potrzebny.

Mały traktorek do pracy na roli

mały traktor rolniczyZe względu na bardzo małą uprawę buraków cukrowych, postanowiliśmy poszukać małego traktorka. Po przejrzeniu różnych ofert w Internecie, postanowiliśmy udać się do sklepu stacjonarnego. Taki mały traktor rolniczy można zakupić w sklepie z maszynami rolniczymi. Okazało się, że jest tam jeden model, który przypadł nam do gustu. Jest taki, jaki chcieliśmy, mały, zgrabny, idealnie nada się do naszego gospodarstwa. Takiego typu traktorki są bardzo atrakcyjne, ze względu na wymiary. Cena jest dość przystępna, i okazało się, że możemy go zakupić na raty, co jeszcze bardziej nas zadowoliło. Sprzedawca zaproponował nam jeszcze mały rabat, mianowicie, przy kupnie drugiego wybranego sprzętu, możemy dostać obniżkę o pół ceny na ten drugi egzemplarz. Na ten moment interesuje nas tylko i wyłącznie jeden traktor, więc zrezygnowaliśmy z oferty. Nasz dobry znajomy powiedział nam, że również posiada mały traktorek i jest z niego bardzo zadowolony. Taka rekomendacja sprawia, że czujemy, że podjęliśmy dobra decyzję o zakupie.  

Zanim przywieziemy traktorek do nas do gospodarstwa, musimy znaleźć mu miejsce w garażu. Mamy ich aż dwa. w jednym znajdują się duże sprzęty, natomiast ten drugi jest przeznaczony na takie małe okazy. Mały traktor na pewno okaże się dobrym wyborem na przewożenie buraków cukrowych. Do tego wymiary pojazdu ułatwią jego prowadzenie, z większymi sprzętami mamy zawsze problem.