Załatwiam dla szefa wywiezienie gruzu

Załatwiam dla szefa wywiezienie gruzu

 

Pracuję w naszej firmie już ponad osiem lat. Ostatnio awansowałam na stanowisko lidera i mam więcej obowiązków. Poza tym bardzo dużo spraw załatwiam dla mojego szefa. Są to oczywiście prywatne rzeczy, ale on wie, że działam sprawnie i bardzo szybko.

Załatwiłam firmę, która tego samego dnia wywiezie gruz

wywóz gruzu krakówZadzwonił do mnie na telefon komórkowy jak byłam w biurze i wiedziałam, że nie ma go na miejscu. Teraz się budują za miastem i to tam spędza większość czasu. Domyśliłam się, że chce mi zlecić coś ze spraw prywatnych. Powiedział, bym zorganizowała dla niego wywóz gruzu kraków i potrzebuje takiej firmy pilnie. Uznałam, że trochę późno mi to zgłasza, ale już się przyzwyczaiłam do jego metod działania. Zawsze w ostatniej chwili mówi czego potrzebuje bo wie, że będę w stanie to dla niego załatwić. Zorganizuję wywóz gruzu kraków i wyślę do niego kierowcę. Podał mi dokładny adres. Zadzwoniłam do kilku firm, ponieważ nie każdy miał termin i mógł od razu wysłać tam pojazd. W końcu udało mi się znaleźć kogoś, kto ma wolny termin po południu. Wiem, że szefowi zależy na czasie, ale szybciej się nie da. Zamówiłam zatem wywóz gruzu kraków i od razu zadzwoniłam do szefa, aby go o tym poinformować. Przyjął do wiadomości, że pojazd będzie po południu i cierpliwie czekał. Cały czas nadzorowałam tę sprawę, ponieważ wiedziałam, że to do mnie będzie dzwonił, żeby zapytać o szczegóły. Około trzynastej zadzwoniłam do tej firmy i mi potwierdzili, że pojazd jest już w drodze. Od razu poinformowałam o tym szefa.

Następnego dnia pojawił się w firmie i osobiście przyszedł mi podziękować. Był bardzo zadowolony z obsługi i zamierza korzystać z usług tej firmy jeszcze w przyszłości. Kiedy przyszła faktura to szef ją podpisał i zaniosłam do księgowości.