Zamawiam bagażową taksówkę

Zamawiam bagażową taksówkę

Dobra, skoro jest okazja to nie ma się czaić. Praca w Poznaniu była moim marzeniem. Mam tutaj co prawda przyjaciół, ale tam też poznam ludzi. Zresztą to jest bardzo bliziutko i dojechać do mnie można w ciągu piętnastu minut.

Udało mi się zapakować do bagażowego taxi

poznańskie taxi bagażoweTrochę rzeczy do zabrania mam. Mimo iż wynajęłam niewielkie mieszkanie to będę musiała się ze wszystkim pomieścić. Każda rzecz jest dla mnie cenna i muszę ją zachować. Kiedy się zapakowałam to zamówiłam poznańskie taxi bagażowe, by mi zawieźli rzeczy na miejsce. Nie mam własnego samochodu a za niewielką cenę mogę wszystko przewieść. Taksówka podjechała o umówionej porze a ja już przed blokiem czekałam z bagażami. Kierowca był tak uprzejmy, że sam zapakował do samochodu wszystkie moje rzeczy. Podróż upłynęła bardzo przyjemna. Rozmawiałam z kierowcą, który ma swoje poznańskie taxi bagażowe już od kilku lat i ceni sobie pracę w takim charakterze. Lubi kontakt z ludźmi, który dzięki tej pracy bardzo często nawiązuje. Kiedyś jeździł zwykłą taksówką tylko w Poznaniu, ale postanowił to zmienić. Kiedy dojechaliśmy na miejsce to również pomógł mi się wypakować. Rzeczy muszę zanieść na drugie piętro o czym mu powiedziałam. Zaoferował mi pomoc za co byłam mu na prawdę wdzięczna. Zapłaciłam za kurs i dałam mu dość wysoki napiwek. Zapracował sobie na to, ponieważ przecież nie musiał zanosić moich rzeczy na samą górę. Cenię sobie taką pomoc i zawsze ją nagradzam. Teraz zaczynam nowy etap w życiu, który na pewno będzie ciekawą przygodą.

Bardzo miło wspominam tamten czas, ponieważ to była moja najlepsza przeprowadzka. Człowiek, który mnie wiózł był bardzo uczynny i sympatyczny. Jeżeli będę zmieniała kiedyś mieszkanie to na pewno do niego zadzwonię. Już sobie zapisałam numer.