Zamówiłam firmę do czyszczenia tapicerki w mojej firmie

Zamówiłam firmę do czyszczenia tapicerki w mojej firmie

Moja firma zajmuje się obsługą zagranicznych klientów. Nasza firma ma bardzo dobre opinie. Siedziba znajduje się w centrum miasta Warszawa. Siedziba znajduje się w nowoczesnym budynku.

Czyszczenie tapicerki po godzinach pracy

czyszczenie tapicerkiCo jakiś czas zamawiam ekipę sprzątająca na generalne porządki w naszych biurach. Współpracowałam zawsze z firmą, która dojeżdżała do nas spoza miasta warszawa. Postanowiłam poszukać firmy bezpośrednio na miejscu bo dzięki temu zaoszczędzimy na usługach. Moja koleżanka wspominała mi ostatnio, że korzystała z usług firmy w mojej okolicy w której zamieszkuję. Wzięłam od niej namiary. Czyszczenie dywanów było wykonywane przez firmę od dziesięciu lat. Firma miała wiele pozytywnych opinii i postanowiłam skorzystać z jej usług. Czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej firma proponowała w niskich cenach. Mnie interesowało pranie wykładzin. Firma, w której pracuję tylko w łazienkach ma kafelki. We wszystkich pozostałych biurach na podłodze mamy wykładziny. Zależy mi, żeby godne polecenia czyszczenie tapicerki w Warszawie odbyło się albo po godzinie osiemnastej albo w sobotę kiedy biuro jest już puste i nikogo nie ma. Firma ma ostatnio wiele zgłoszeń bo zbliżają się święta. W tym czasie więcej osób decyduje się na korzystanie z ich usług. Pranie dywanów jest wówczas nawet tańsze co moim zdaniem jest dobra reklama dla firmy. Pranie tapicerki mnie nie interesuje. Firma proponowała mi zniżkę, jednak w firmie nie mamy odpowiednich mebli na takie zlecenie. Podpisaliśmy umowę i ustaliliśmy wszystkie szczegóły jeśli chodzi o pranie wykładzin. Specjaliści maja pojawić się w firmie w sobotę o godzinie dziesiątej.

Firmę otworzy im nasz dozorca. Ja miałam pojawić się w firmie około godziny czternastej. Wówczas specjaliści mieli kończyć czyszczenie wykładzin. Mam wówczas sprawdzić czy wszystko jest dobrze wykonane.